عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - Saturday 19 September 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

آثار شعرای اهل‎بیت (ع) به صورت کتاب تدوین می‎شود

۱۳۹۳/۹/۱۷ تعداد بازدید: ۱۸۹
print

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: آثار ادبا و شعرای اهل‎بیت (ع) به صورت کتاب تدوین می‎شود

آثار شعرای اهل‎بیت (ع) به صورت کتاب تدوین می‎شود

.حجتالاسلام نورالله ولینژاد عصر امروز در آئین اختتامیه کنگره ملی شعر اهلبیت (ع) که در سالن لایت تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، اظهار کرد: شعر یک زبان لطیف، ظریف و دقیق است با شعر گاهی یک مطلب طولانی را می توان ارائه کرد.

وی با بیان اینکه بیان اشعار نیازمند هنرمندی و ظرافت بالایی است، تصریح کرد: باید در زمینه شعر سرمایه گذاری کرد و آنرا به مرحله شکوفایی رساند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه محبت به اهل بیت (ع) در شیعه و سنی وجود دارد، افزود: همگان باید بدانند که محبت به ائمه اطهار منحصر به شیعه نمی شود بلکه اهل سنت نیز این عشق و ارادت را در زندگی دارند.

ولی‌نژاد متذکر شد: جریانات تکفیری از جمله گروهک تروریستی داعش اصرار دارند که اعتقادات خود را درست و واقعی جلوه دهند، اما کنگره ملی شعری اهل بیت (ع) اعلام میکند که رفتار جریانات تکفیری مستند نیست.

وی با بیان اینکه گروهک تروریستی داعش از اهل سنت نیستند، عنوان  داشت: گاهی آنچه در اشعار به عنوان غلو مطرح میشود که مفهوم آن شرک است مخصوص شیعه نبوده و کسانی که دست به چنین کاری میزنند شیعه نیستند و از شیعه شناخت کافی ندارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه وحدت و همدلی در گلستان زبانزد است، یادآور شد: شیعه و سنی در استان گلستان اتحاد و وحدت را به خوبی نمایش میدهند که این افتخار بزرگی برای کشور است.

ولینژاد از ارسال 447 اثر شعر به دبیرخانه کنگره خبر داد و گفت: کمیته داوران تمامی آثاری که از سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد را بررسی و در نهایت 14 اثر منتخب شدند و از پنج اثر به صورت افتخاری تجلیل شد.

وی در پایان خواستار تشکیل دبیرخانه دائمی کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان شد و بیان داشت: گلستان این قابلیت را دارد که در این زمینه گامهای ارزشمندی بردارد.  

  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان