عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - Wednesday 12 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

ماهمحرم ماه اظهار عشق و محبت درونی نسبت به امام حسین(ع) است

۱۳۹۵/۷/۱۵ تعداد بازدید: ۸۳
print

حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: ماه محرم، ماه اظهارعشق و محبت درونی نسبت به امام حسین(ع) و اهل بیت پیامبر(ص) است

ماهمحرم ماه اظهار عشق و محبت درونی نسبت به امام حسین(ع) استحجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در مراسم سوگواری شهادت امام حسین(ع) در هیئت حیدریون گرگان اظهار داشت:ماه محرم، ماه اظهارعشق و علاقه و محبت درونی نسبت به امام حسین(ع) و اهل بیت پیامبر(ص) است که در خیابانها، هیأت ها، مساجد و سایر اماکن مذهبی به ظهور می رسد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: این عشق نهفته در درون مسلمانان در دهه اول محرم و روز تاسوعا و عاشورا در محلات، خیابانها و سراسر کشور بروز داده می‌شود و پیام این عشق این است که اگر دشمن بخواهد علیه کشور و ارزشهای دینی ما شرارت کند این عشق تبدیل به مبارزه عمیق علیه اش تبدیل خواهد شد.

نور الله ولی نژاد با اشاره به اینکه دشمن هیئات مذهبی ما را نشانه گرفته است بیان کرد:دشمن به دنبال این است تا مردم را نسبت به برنامه ها سست و ضعیف کند ولی الحمد الله می بینیم که روز به روز بر توجه مردم به مجالس گرامیداشت اهل بیت (ع) افزوده می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه این برنامه اظهار داشت: یکی از اهداف قیام امام حسین(ع) احیای امر به معروف ونهی از منکر بوده است و این واجب دینی از آن جایگاهی برخوردار است که امام خود و فرزندان خود را در این راه شهید می‌کند.

وی گفت: انسان موجودى اجتماعى است که سرنوشتش با سرنوشت جامعه اى که در آن زندگى مى کند ارتباط دارد و سود و زیان کارهایى که از انسان سر مى زند به خود او و جامعه بر می‌گردد.

ولی نژاد در خصوص امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: انسان همان گونه که در اعمال و رفتار خود مسولیت دارد در برابر عملکرد افراد جامعه نیز مسئول است و در بینش اسلامى یک فرد مسلمان باید پا به پاى نفس خود در جهت اصلاح در جهت اصلاح دیگران نیز بکوشد.

عضوشورای فرهنگ عمومی استان بیان کرد: بى توجهى نسبت به اعمال و رفتار دیگران و سرنوشت دیگران در واقع بى اعتنایى به سرنوشت خویش است و اگر فساد و گناه و فحشا و منکر در جامعه شیوع یابد، آثار نامطلوب آن دامنگیر همه افراد خواهد شد و حتى مومنان نیز از شعله آن در امان نخواهند ماند.

معاون تشکل های دینی ستاد احیای امر به معروف و نهی بیان کرد: اسلام از متعهدان خود مى خواهد که خود را در برابر جامعه متعهد بدانند و با مشاهده گناه و فساد ساکت نمانند بلکه همواره دیگران را به خوبى امر کنند و از بدى باز دارند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار کرد: تاکیدات مکرر قرآن کریم در خصوص امر به معروف و نهى از منکر بیانگر اهمیتى است که اسلام براى سالم سازى محیط اجتماعى و مبارزه با مفاسد و عوامل گناه قائل است.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان