عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - Wednesday 12 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

بیانات رهبری در خصوص نقش بسیج عملیاتی شود

۱۳۹۵/۹/۵ تعداد بازدید: ۸۷
print

 

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت، کارکرد و نقش بسیج مستضعفین که در دیدار با بسیجیان کشور مطرح شد، باید مورد توجه عمیق فرماندهان آن قرار گرفته و عملیاتی شود. 
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه های نمازجمعه این هفته گرگان، اظهار داشت: معظم له در بیانات خود به این که تشکیل بسیج همراه با بصیرت و آگاهی و درک شرایط زمان بود و بسیج جناحی نیست و تشکیلات آن نیازمند هسته اندیشه ورزی است، تاکید داشتند و باید برای تداوم اثرگذاری این نهاد در جامعه و تضمین آینده انقلاب بیش از گذشته به آن بها داده شود. 
امام جمعه گرگان با گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب همچنین گفت که بسیج یادگار امام راحل است و از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون این نهاد توانسته فراز و نشیب هایی که متوجه انقلاب بوده را رفع کند. 
آیت الله نورمفیدی افزود که جناح ها و طرفداران انقلاب باید از بسیج دفاع کنند و این تشکیلات مردمی، سد بزرگی در برابر دشمنان است. 
نماینده ولی فقیه در گلستان اضافه کرد: دشمنان بدانند که برای حفظ انقلاب، 20 میلیون بسیجی استوار و هوشیار ایستاده و آماده مقابله با توطئه ها هستند. 
امام جمعه گرگان همچنین در مورد تکرار بحث تحریم علیه ایران گفت: این اقدام نمایندگان مجلس آمریکا، بد عهدی را نشان می دهد و به هیج وجه با مذاکرات هسته ای همخوانی ندارد. 
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: درمذاکرات هسته ای مطرح شد که هیچ تحریمی علیه ایران برقرار نشود ولی با این اقدام نمایندگان مجلس آمریکا آبروی کشورشان را زیرسوال بردند. 
آیت الله نورمفیدی افزود که ملت ایران از حق خود دفاع خواهد کرد همانطور که همه مسئولان ارشد کشور از جمله امورخارجه ، امنیت ملی و رئیس مجلس شورای اسلامی نیز نسبت به این اقدام آمریکا حساسیت نشان دادند. 
امام جمعه گرگان همچنین با تسلیت ارتحال آیت الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی، یاد و خاطره قیام پنج آذر سال 57 گرگان و شهادت 14 تن در این روز را گرامی داشت.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان