عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - Wednesday 12 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

انتخابات آمریکا پرده مخملی روی این کشور را کنار زد

۱۳۹۵/۸/۲۸ تعداد بازدید: ۸۴
print

 

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: انتخابات آمریکا با کنار زدن پرده مخملی روی این کشور برخی مسائل و موضوعات را از درون نظام حاکم آن به دنیا نشان داد ضمن اینکه ثابت کرد مردم ایالات متحده نیز از حاکمان خود و وضع موجودشان راضی نیستند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه امروز گرگان اظهار داشت:رییس جمهور منتخب آمریکا خودش را مخالف شرایط موجود کشورش نشان داد و ملت نیز با استقبال از سخنان او؛ رای اعتماد دادند که این نشان می‌دهد مردم ایالات متحده از وضع موجود ناراضی هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: ترامپ خودش را متمایز از نخبگان سیاسی و حاکمان آمریکا می‌دانست و مدعی تغییر در روند امور کشورش بود همچنانکه اظهار داشت این انتخابات آخرین فرصت برای نجات آمریکاست.

آیت الله نورمفیدی با یادآوری سخنان ترامپ مبنی بر اینکه آمریکا با هزینه جنگ عراق، سوریه، بحرین، یمن و افغانستان می توانست دو بار کشورش را بسازد؛ ابراز داشت: اکنون ایالت کالیفرنیا به عنوان دومین اقتصاد دنیا بحث جدایی از آمریکا را مطرح کرده است و همه این مسائل نشان دهنده عمق فاجعه در این کشور و روحیه استکباری و جنگ طلبی آنها است.

امام جمعه گرگان با اشاره به برخی افراد در داخل کشور که چشم امید به آمریکا دارند، گفت: باید به اینها گفته شود کشوری که این همه مشکلات دارد، چگونه می‌تواند به دیگران کمک کند؛ امید بستن به آمریکا یک اشتباه تاریخی است. 

آیت الله نورمفیدی تاکید کرد: بهتر است در مسیری که امام راحل و مقام معظم رهبری پیش پای ملت قرار داده اند حرکت کرده و با تکیه بر داخل از استعدادهای خودمان استفاده کنیم. 

امام جمعه گرگان در بخش دیگری از سخنانش با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری یادواره 4 هزار شهید گلستان در تهران خاطرنشان کرد: تجلیل از شهیدان برای همه یک فریضه است.

آیت الله نورمفیدی با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی و اشاره به عظمت جمعیت میلیونی و وحدت زائران عتبات عالیات که همه آنها یک مقصد و هدف متعالی دارند؛ گفت: در صورتی می توان با شهدای کربلا همجوار شد که نه فقط در شکل بلکه در اهداف و برنامه نیز خواسته های امام حسین (ع) را از عمق جان دوست بداریم و دلبسته آن باشیم.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان