عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - Wednesday 3 June 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

مدارس صدرا آمادگی ارائه گزارش به مجلس شورای اسلامی را دارد

۱۳۹۵/۳/۱۶ تعداد بازدید: ۲۷۴
print

رئیس سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا در دیدار با مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی بیان داشت: ‌مدارس معارف اسلامی صدرا آمادگی ارائه گزارش به مجلس شورای اسلامی را دارد.

 مدارس صدرا آمادگی ارائه گزارش به مجلس شورای اسلامی را دارد

 محمدعلی فتحی دراین دیدار بیان داشت: از تعامل اداره کل امورمجلس سازمان تبلیغات اسلامی در ارتباط با مجامع و موسسات وابسته به سازمان قدرانی و تشکر می‌کنم. سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا درخصوص فعالیت‌های آموزشی انجام شده و همچنین برنامه‌های سال آتی آمادگی کامل دارد تا گزارش‌های لازم را به نمایندگان مجلس شورای اسلامی بویژه در کمیسیون‌های تخصصی ارائه دهد. فتحی ادامه داد: ‌مدیران اجرایی سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا تمام تلاش های خود را درجهت ترمیم فضا‌های مورد نیاز آموزشی دانش‌آموزان انجام می‌دهند تا مشکلات مربوط به ساختمان‌ وهمچنین تجهیزات آموزشی جهت ارتقا‌ء سطح آموزشی علاقه‌مندان مرتفع شود که این امر نیازمند پشتیبانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌باشد.

وی در پایان یادآو شد: بهر‌ه‌مندی از توان مدیریتی و تجربیات آموزشی مدیران متعهد و کارآمد در جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده و رسیدن به شاخص‌های مطلوب آموزشی همواره مورد توجه سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا می‌باشد.

حجت‌الاسلام حسین دانی،‌ مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در امور مدارس معارف اسلامی صدرا نیز در این دیدار مطالبه‌گری نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخصوص گسترش کمی و کیفی مدارس معارف اسلامی صدرا،‌ ضرورت هماهنگی بیشتر با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و همچنین ارائه پیشنهادات از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه در ارتقاء سطح آموزشی این مدارس را مهم  و قابل توجه ارزیابی کرد.

گفتنی است دیدار مدیرکل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی با رئیس سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا ۱۱ خرداد در دردفتر مرکزی این مدارس انجام پذیرفت.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان