عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - Friday 29 May 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

آموزش ضمن خدمت ۱۶۰۰ نفر از کارکنان سازمان با موضوع پیشگیری از اعتیاد

۱۳۹۵/۳/۱۶ تعداد بازدید: ۲۹۵
print

نماینده سازمان در ستاد مبارزه از آموزش ضمن خدمت ۱۶۰۰ نفر از کارکنان رسمی, پیمانی و مدت معین سازمان در سراسر کشور با موضوع پیشگیری از اعتیاد خبر داد.

آموزش ضمن خدمت ۱۶۰۰ نفر از کارکنان سازمان با موضوع پیشگیری از اعتیاد

داود میرزایی مقدم  نماینده سازمان در ستاد مبارزه با مواد مخدر با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه سوء مصرف مواد مخدر و روانگردانها یکی از بارزترین آسیبهای اجتماعی است که به سادگی می تواند بنیان فرهنگی و اجتماعی یک کشور را سست کرده و انسانهای پویا را به موجوداتی خموده, بی مصرف و مزاحم تبدیل نماید. در این راستا باید بپذیریم پیشگیری از ابتلای آحاد جامعه به این بلای بنیان برافکن امر مهم و زیربنایی است و هیچکس از ابتلا به این معضل در امان نیست. بنابراین می‌توان با اراده آموزشهای مناسب و به موقع و با افزایش آگاهی و بینش گروههای آسیب‌پذیر جامعه به پویایی و سلامت جامعه و چگونگی مواجهه بهتر و معقولانه تر با واقعیتهای زندگی پیچیده و پر از مشکلات امروز کمک شایسته و کاربردی کرد.

وی ادامه داد: از همین رو معاونت پژوهشی و آموزشی نزدیک به ۵ سال است حضور فعال و مسئولانه ای در این فضا در سازمان با آموزش مبلغین, مبلغات, مداحان و اقشار تإثیرگذار در تعامل با ستاد مبارزه با مواد مخدر دارد که حاصل آن آموزش بیش از ۱۶۰۰۰ نفر در دوره های تربیت کادر متخصص بر مبنای سیستم آموزشی (T.O.T: Training Of Training ) دارد.

میرزایی مقدم تصریح کرد: با توجه به اهمیت سلامت روانی و جسمانی کارکنان سازمان در سراسر کشور در خصوص مصون سازی از ابتلا به اعتیاد و با تکیه بر تجربه موفق سال ۱۳۹۴ مبنی بر آموزش تمامی کارکنان ستاد مرکزی سازمان درخصوص پیشگیری از اعتیاد در تعامل مشترک با اداره کل محترم منابع انسانی و اداره محترم آموزش ضمن خدمت سازمان عملیات سخت, پرهزینه و حجیم؛ اما پرسود و امید آفرین آموزش کارکنان سازمان در سراسر کشور در سال ۱۳۹۵ در خصوص پیشگیری از اعتیاد با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر, اداره کل منابع انسانی - اداره آموزش ضمن خدمت و معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی آغاز و اقدامات زیر انجام شد:
۱/ ابلاغ تفویض اجرای دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد با امتیاز آموزش تخصصی شغلی به مدت ۱۲ ساعت به صورت مجازی به استانها توسط مدیر کل محترم منابع انسانی سازمان
۲/ تامین هزینه برگزاری دوره و تکثیر تعداد ۱۷۰۰ بسته آموزشی پیشگیری از اعتیاد توسط معاونت پژوهشی و آموزشی - نماینده سازمان در ستاد مبارزه با مواد مخدر با همکاری شرکت پیشروی سلامت سوین (مجری انحصاری برگزاری دوره از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر)
۳/ تماس و پیگیری از تمامی استانها برای ارسال اسامی و مشخصات شرکت کنندگان در دوره
۴/ ثبت مشخصات شرکت‌کنندگان دوره در سامانه آموزش مجازی پیش بینی شده
۵/ ارسال بسته های آموزشی به تعداد اعلامی هر استان از طریق پست پیشتاز به مقصد هر استان
۶/ تهیه آیین نامه اجرایی و آموزشی برگزاری دوره و ابلاغ به استانها توسط معاونت پژوهشی و آموزشی با قید فوریت
۷/ ارتباط مستمر با رابطین استانها و مجری دوره برای رفع نواقص و مشکلات پیش رو


وی همچنین با تشکر صمیمانه از مدیرکل محترم منابع انسانی و همکاران آموزشی ایشان و همچنین همکاران مرتبط در استانها گفت: با توجه به ابطال مجوز برگزاری این دوره تا ۳۱ خرداد ۹۵ از همکاران محترم مرتبط در استانها خواست ضمن توزیع به موقع بسته های آموزشی در میان همکاران محترم (که هم اکنون در اختیار رابطین محترم استانهاست) زمینه مطالعه بموقع و شرکت آنها را در آزمون مجازی که طبق برنامه زمان بندی شده به هر استان ابلاغ شده را فراهم آورند.


نماینده سازمان در ستاد مبارزه با مواد مخدر در پایان از همکاران محترمی که در سراسر کشور در این دوره آموزشی شرکت می‌کنند درخواست کرد بسته آموزشی موردنظر را در اختیار افراد در دسترس خود (فامیل, دوست و آشنا) قرار دهند تا آنها نیز از محتوای آموزشی این دوره مجازی بتوانند استفاده کنند و انشاالله زمینه های گرایش به این پدیده شوم در نهاد انها خاموش شود.

 

  • - گردآوری: تبیان گلستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان