عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - Saturday 8 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

دشمن از ناحیه انقلاب فرهنگی سیلی محکمی خورد

۱۳۹۵/۱۱/۱ تعداد بازدید: ۲۱۸
print

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه دشمن از ناحیه انقلاب فرهنگی سیلی محکمی خورد، گفت: برای همین دشمن خودش را تجهیز کرد که با این انقلاب در قامت تهاجم فرهنگی بجنگد.

دشمن از ناحیه انقلاب فرهنگی سیلی محکمی خورد

 حجت‎الاسلام نورالله ولی‎نژاد پیش از ظهر امروز طی نشستی با گروه خبری فجر در استان گلستان با محوریت بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: پیام امام راحل به دنیا این بود که انقلاب ما،‌انقلاب فرهنگی بود و فرهنگ زیربنای انقلاب است، شاید دشمن از ناحیه انقلاب فرهنگی سیلی محکمی خورد و خودش را تجهیز کرد که با این انقلاب در قامت تهاجم فرهنگی بجنگد.

وی از رسانه‎ها به عنوان پرچمداران فرهنگی و تبلیغی یاد کرد و افزود: دهه فجر دهه فرهنگی است به دلیل اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود و رهبر این انقلاب نیز رهبر فرهنگی، ارزشی و دینی بود پایگاه انقلاب نیز پایگاه دینی و مسجد بود و نیروهای انقلابی و وفادار انقلاب نیز برخاسته از مسجد و تربیت شده‎های منابر علما، مقلدین، مراجع تقلید مخصوصا امام راحل بودند.

* توطئه‎های دشمن همچنان ادامه دارد

رئیس کمیته‎های قرآن، مساجد، هیأت مذهبی و تشکل‎های دینی ستاد انقلاب اسلامی دهه فجر استان با اشاره به اینکه ریشه و سرشاخه‎های انقلاب اسلامی عجین با معنویت و فرهنگ بوده است، افزود: دشمن راه‎های دیگری را نیز تجربه کرد اما موفق نبود مثل جنگ هشت ساله، ترورهای کور، تحریم، کودتاهای متعدد، درگیری در دریا و زدن هواپیما را تجربه کرد و نتیجه‎ای برایش حاصل نشد و به ضرر خودش تمام شد.

ولی‎نژاد گفت: دشمن تنها راه مقابله با انقلاب اسلامی را در تهاجم فرهنگی دید او به این تشخیص رسید که با تهاجم فرهنگی باید به جنگ انقلاب فرهنگی بیاید، رهبر معظم انقلاب نیز با تعابیر تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی و شبیخون فرهنگی اهمیت این موضوع را تاکید کردند تا مردم بدانند در این جنگ بی‎رحمانه باید مجهز باشند.

وی تصریح کرد: ملت ایران به دشمن فهماند که ما دست دشمن را خواندیم و خودمان را مجهز به دفاع در عرصه فرهنگی کردیم دشمن در میدان فرهنگی نیز سیلی‎های محکمی دریافت کرد مردم در روزهای حماسه‎ساز 18 تیر، 9 دی، 22 بهمن، 12 فرودین و حضور مردم پای انتخابات سیلی‎هایی محکمی به صورت دشمن نواختند.

ولی‎نژاد تاکید کرد: توطئه‎های دشمن همچنان ادامه دارد، ما باید در عرصه فرهنگی با مقاومت خودمان به پیروزی بزرگی دست پیدا کنیم.

* هر شب در 10 مسجد جشن انقلاب برگزار می‎شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه دهه فجر دهه فرهنگی و ارزشی است، گفت: در دهه فجر عهد و پیمان مجدد بین مردم و ولایت رخ می‎دهد و این ایام نشان می‎دهد که ملت همچنان پای این پرچم استقامت کرده و وفاداراست.

ولی‎نژاد با اشاره به اینکه مسئولیت سه کمیته به عهده سازمان تبلیغات اسلامی است، افزود: کمیته مسجد برنامه پخش سرود ویژه در ساعت 9 و 33 دقیقه همزمان با حضور تاریخی امام راحل به میهن را از تمام مساجد پخش خواهد کرد، پخش شعار الله اکبر از همه مساجد را نیز خواهیم داشت، هر شب در 10 مسجد جشن انقلاب برگزار می‎شود.

وی گفت: جشن انقلاب در همه شهرستان‎ها طی 10 شب در 10 مسجد طراحی شده است این جشن را در سطح استان اجرا خواهیم کرد در برخی بخش‎ها این اتفاق خواهد افتاد.

* حدود 2 هزار و 300 مسجد و 2 هزار و 250 هیات مذهبی داریم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان از ساماندهی مبلغین خبر داد و افزود: مبلغین با حضورشان در مساجد شهر و روستا با مردم در قالب گفتمان انقلاب اسلامی گفتگو کنند این طرح در مدارس نیز انجام می‎شود بیش از 100 مبلغ در این طرح بکارگیری می‎شوند.

ولی‎نژاد اظهار کرد: کمیته تشکل‎های دینی یکی از کمیته‎های مرتبط با موضوع است که ما در استان حدود 2 هزار و 300 مسجد و 2 هزار و 250 هیات مذهبی داریم.

وی تجمع مدافعان حرم را یکی از مهمترین برنامه‎های این کمیته با توجه به تقارن ولادت حضرت زینب (س) برشمرد و گفت: امسال بنا داریم در دو بخش غرب و شرق استان تجمع مدافعان حرم را به مرکزیت گرگان و به مرکزیت آزادشهر برگزار کنیم.

* برگزاری کنگره منطقه‎ای شعر اهل بیت (ع) 18 بهمن برگزار می‎شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به برنامه‎های کمیته قرآنی افزود: در حوزه قرآنی کرسی‎های تلاوت را داریم که در 9 شهرستان اجرا شود، محفل انس با قرآن نیز در شهرهای مختلف برگزار می‎شود که تعداد آن در چند روز دیگر نهایی می‎شود.

ولی‎نژاد از برگزاری جشنواره خانواده در حوزه قرآن خبر داد و گفت: گردهمایی و تجمع قرآنی جزو برنامه‎های دهه فجر انقلاب اسلامی است

وی از برگزاری کنگره منطقه‎ای شعر اهل بیت (ع) خبر داد و گفت: این کنگره به میزبانی استان گلستان و با حضور استان‎های گیلان، سمنان، مازندارن و خراسان شمالی در 18 بهمن و در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار می‎شود.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان