عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - Wednesday 5 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

برگزاری نخستین سوگواره ملی رسانه ای سَفینَةُ النَّجاةِ با موضوع اربعین حسینی در گرگان

۱۳۹۵/۱۰/۳۰ تعداد بازدید: ۱۶۵
print

نخستین سوگواره ملی رسانه ای سَفینَةُ النَّجاةِ با موضوع اربعین حسینی در گرگان برگزار خواهد شد.

 برگزاری  نخستین سوگواره ملی رسانه ای سَفینَةُ النَّجاةِ با موضوع اربعین حسینی در گرگان

مصیب کوهی مشایخ  در گفتگو با مدیر سایت تبیان  اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری نخستین سوگواره ملی رسانه ای سَفینَةُ النَّجاةِ با موضوع اربعین حسینی در بخش فیلم  و عکس خبر داد.

مدیر موسسه فرهنگی تبلیغی رسانه ای مٌبشر فیلم و مسئول دبیرخانه برگزاری سوگواره اربعینی سَفینَةُ النَّجاةِ در ادامه افزود: نخستین  سوگواره ملی رسانه ای سَفینَةُ النَّجاةِ با موضوع اربعین حسینی در بخش فیلم  و عکس به میزبانی استان گلستان برگزار می شود.

کوهی مشایخ اظهار کرد: سوگواره مردمی سَفینَةُ النَّجاةِ با هدف معرفی جهانی رویداد عظیم پیاده روی اربعین، محفلی را فراهم آورده تا همه علاقمندان از سراسر جهان بتوانند سهمی در تبلیغ شعائر حسینی داشته باشند.

 وی با اشاره به اهداف این سوگواره گفت:این سوگواره با موضوع نقش قیام امام حسین علیه السلام در وحدت مسلمانان و آگاه سازی جهانیان از نقش امام حسین علیه السلام  برگزار شده است.

کوهی در ادامه در خصوص اهداف  این سوگواره تصریح کرد:دراین سوگواره به دنبال تبیین  اهداف و فلسفه عاشورا  و قیام حسینی و  عشق و ارادت مردم  به  اباعبدالله الحسین علیه السلام  هستیم.

مسئول دبیرخانه برگزاری این سوگواره اربعینی گفت: سوگواره اربعینی سَفینَةُ النَّجاةِ در دو بخش «عکس» و «فیلم»  برگزار  خواهد شد .

وی در خصوص موضوعات این سوگواره افزود: معرفی شخصیت و جایگاه امام حسین علیه السلام و اهداف قیام عاشورا،حضور ملیت های مختلف از سراسر جهان در پیاده روی اربعین، حضور اهل سنت و مذاهب مختلف،حضور مسیحیان، یهودیان و سایرادیان ،جلوه های مبارزه با استکبار در پیاده روی ،اعلان  برائت از مشرکین و اتحاد اسلام  و جلوه های اخلاق اسلامی و صداقت، محبت، ایثار، تواضع و فروتنی،حواشی جذاب و ناب پیاده روی و سختی ها و مشکلات  از موضوعات برگزاری این جشنواره است.

مدیر موسسه فرهنگی تبلیغی رسانه ای مٌبشر فیلم افزود: داورهای بخش فیلم وعکس و جوایز این سوگواره به زودی اعلان می شود و مهلت ارسال آثار تا 7 بهمن ماه است و هنرمندان می توانند آثار خود را به روش های مختلف از طریق تلگرام به شماره: 09036942406  و پست الکترونیکی   Emial: Soogvarehnejat@chmail.ir  ارسال کنند.

مسئول دبیر خانه سوگواره اربعینی فیلم و عکس گفـت:سامانه های ارتباطی سایت: www.soogvareh-nejat.ir  و اکانت تلگرام @ telegram.me/MourningSafeenatunNejat  و شماره اختصاصی سوگواره برای تلگرام 09036942406 آماده پاسخگویی به هر گونه سوال و پذیرش انتقادات و پیشنهادات مخاطبان این سوگواره است.

وی در خاتمه گفت: اختتامیه این سوگواره در اواخر بهمن ماه به میزبانی استان گلستان با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی  و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار خواهدشد.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان