عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - Wednesday 12 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

برگزاری تجمع بزرگ لبیک یا حسین(ع) در گرگان

۱۳۹۵/۷/۱۶ تعداد بازدید: ۱۵۴
print

تجمع بزرگ عزاداران حسینی با عنوان لبیک یا حسین(ع) در امامزاده عبدالله(ع) گرگان برگزار شد.

برگزاری تجمع بزرگ لبیک یا حسین(ع) در گرگان


حجت‌الاسلام سیف الله سهرابی ۱۳ مهر ۹۵ در تجمع بزرگ عزاداران حسینی با عنوان«لبیک یا حسین(علیه السلام)»، گفت: برنامه لبیک یا حسین یکی از برنامه های شاخص سازمان اوقاف و امور خیریه کشور محسوب می‌شود که این مراسم همزمان در سراسر امامزادگان شاخص کشور در حال برگزاری است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان با اشاره به سفر امام حسین(علیه السلام) به کربلا، افزود: امام حسین (علیه السلام) در روز دوم محرم الحرام وارد کربلا می شوند و در زمان حرکت با یک مقدمات خاص سفر را طی می‌کنند.

حجت‌الاسلام سهرابی اظهارداشت: در زمان حرکت امام به سمت کربلا افراد بسیاری سعی می‌کنند تا ایشان را از رفتن به این سفر بازنگه دارند اما امام حسین(علیه السلام) در پاسخ به آنان می فرمایند باید این مسیر طی شود و من کشته شوم.

وی تصریح کرد: امام حسین (علیه السلام) از ابتدای حرکت خود تا کربلا تبلیغات کرد و مردم را دعوت به دین خدا کرد تا آنان را از بدبختی و گمراهی نجات دهد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: امام حسین نه تنها در مسیر راه خود بلکه در کربلا هم تبلیغ می کردند و در مقابل دشمنان خطبه می خواندند و آنان را دعوت به اسلام و قرآن می کردند.

وی افزود: نمی توان گفت در کربلا همه آن ها که در مقابل امام حسین (علیه السلام) ایستادگی کردند کافر بودند بلکه برخی از آن ها مسلمان بودند و نماز شب می خواندند و با یک ذهن کوری که برای آنان پیش آوردند نمی توانستند حقیقت را ببینند و احساس کنند.

حجت‌الاسلام سهرابی با بیان اینکه بیشتر خطاها در جهالت است، اظهارداشت: اگر ماه محرم را بصیرت عاشورایی می نامیم و بتوانیم نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کنیم هیچ گاه از این مسیر جدا نخواهیم شد.

وی تصریح کرد: انسان اگر تمام کارهای خیر را در دنیا داشته باشد و امام حسین (علیه السلام) را نداشته باشد هیچ چیزی نخواهد داشت و اگر هیچ چیزی نداشته باشد اما امام حسین (علیه السلام) را داشته باشد همه چیز را خواهد داشت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: محبت اهل بیت را دردل داشتن باعث خواهد شد تا از همه چیز برخوردار شد و باید توجه داشته باشیم که در روز قیامت ولایت یکی از مواردی است که به آن توجه خواهد شد.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان