عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - Wednesday 12 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

اهانت به حضرت امام خمینی(ره) غیر قابل تحمل است

۱۳۹۵/۸/۲۶ تعداد بازدید: ۱۳۵
print

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: اهانت به حضرت امام خمینی(ره) غیر قابل تحمل است.

اهانت  به حضرت امام خمینی(ره) غیر قابل تحمل است

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد در گفتگو با اصحاب رسانه در توهین یک شخصیت سیاسی به عملکرد،مدیریت و  شخصیت حضرت امام خمینی(ره) گفت:شخصیت حضرت  امام خمینی (ره) برای ملت ایران قابل هضم نیست و غیر قابل تحمل است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:ملت ایران اجازه نمی‌دهند دشمن در داخل کشور پایگاه و سخنگویی برای خود داشته باشد و هرگونه توهینی به شخصیت امام (ره) قابل‌هضم نیست.

وی افزود:حضرت امام خمینی(ره) برای ملت ایران  یک عظمت  است چراکه ملت ایران آزادی و رهایی خود را در پرتو رهبری امام خمینی (ره) می‌داند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همه مردم باید بدانند زیر سؤال بردن شخصیت امام خمینی (ره) و اهانت به معظم له (ره) برای هیچ قشر و طبقه‌ای قابل‌تحمل نیست.

 

حجت‌الاسلام ولی نژاد تصریح کرد:ملت ایران با حضرت امام خمینی (ره) انقلاب کردند،هشت سال دفاع مقدس را اداره کردند، وحدت مسلمانان را معنا بخشیدند و با یاد امام (ره) از انقلاب به مدت ۳۸ سال دفاع کردند.

 

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار کرد: ۳۸ سال از انقلاب اسلامی گذشته و مردم در این سال‌ها نشان دادند که دشمن نباید سخنگو، نماینده و پایگاهی در کشور داشته باشد چراکه دشمن در نزد ما پرونده قطوری دارد.

 

حجت‌الاسلام ولی نژاد تصریح کرد:حضرت امام خمینی(ره)  انسانى بسیار عاقل، دوراندیش، حکیم، آدم‏شناس،تیزبین، حلیم، متین و آینده‏نگر بود و هرکدام از این صفات، کافى بود که شخصى را درمرتبه‏یى والا جاى دهد و احترام همگان را جلب کند. 

عضو شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) اظهار کرد:رهبر کبیر عزیز و امام فقید بزرگوار ما، چهره‏ى درخشانى در عالم بود و مثل او را نه در این زمان و نه در زمانهاى گذشته داشته ایم .

این مقام استانی بیان داشت:حضرت امام خمینی(ره) دارای خصوصیات مثبت چون: علم و قاطعیت و هوش و شجاعت و اراده را دارا بود، ولى اخلاص و ارتباط با خدا و تنزه از شرک را نمى‏داشت، به این توفیقات دست نمى‏ یافت.  

  • - گردآوری: تبیان گلستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان