عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - Friday 10 July 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

1000 یادواره شهدا در گلستان برگزار شد

۱۳۹۵/۷/۲۶ تعداد بازدید: ۱۹۱
print

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: 1000 یادواره شهدا در گلستان برگزار شد.

1000 یادواره شهدا در گلستان برگزار شد

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در حاشیه برگزاری جلسه برنامه ریزی  اجلاسیه 4000 گلستان گفت: به منظور هر چه بهتر برگزار کردن اجلاسیه 4000 شهید گلستان یادواره های شهدای دانش آموزی،محلی،قشری و صنفی در گلستان در حال برگزار است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار داشت: کلیپ و برنامه‌های متنوع پیرامون اجلاسیه چهار هزار شهید استان  از سوی حوزه هنری  .در حوزه تکریم ایثارگران نیز بخش اعظمی از تندیس‌ها آماده‌شده  است.

دبیر کمیته فرهنگی اجلاسیه 4000 شهید گلستان در ادامه گفت: دیدار با خانواده شهدا در حال انجام است و برنامه ریزی شده است از خانواده شهدای گلستانی که در خارج از استان زندگی  می کنند دیدار و تجلیل صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه یادواره شهدا در استان در حال انجام است، افزود: حدود ۵۰۰ یادواره دانش‌آموزی، یادواره شهدای اقشار، شهدای منا و شهدای اهل سنت نیز در استان برگزار شده و ۶۶۹ یادواره پایگاهی، روستایی، محله‌ای و منطقه‌ای در این استان برگزار می‌شود.

ولی نژاد بابیان اینکه دو فوق‌برنامه برای اربعین پیش‌بینی‌شده است، تصریح کرد: زائرانی که از گلستان به کربلای معلی مشرف می‌شوند حتماً نایب‌الزیاره یک شهید باشند و زائرانی که قصد دارند به شکل زمینی به کربلا بروند یک موکب در نوکنده برپا می‌شود و به آن‌ها بسته فرهنگی اهدا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: در دو روز آخر منتهی به اجلاسیه چهار هزار ختم قرآن به نیت چهار هزار شهید گلستان برگزار می‌شود و ۱۲۰ هزار نفر می‌توانند در این ختم قرآن شرکت کنند.

وی در ادامه از برگزاری یادواره شهدای روحانی و یادواره شهدای مداح و شاعران آئینی خبر داد و افزود:یادواره شهدای روحانی در 25 آذر و یادواره شهدای مداح در 20آبان برگزار خواهد شد.

 

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان  افزود:شاعران و مداحان  و روحانیون در طول تاریخ به خصوص هشت سال دفاع مقدس نقش ارزنده و برجسته ای داشته اند و فرهنگ ایثار و شهادت را در قالب اشعاری زیبا و مداحی تاثیر گذار برای مخاطب تبیین و تفسیر کرده اند و نسبت به افشار روحانیون بیشترین درصد شهدا را داشته اند.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان