عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - Friday 10 July 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

گلستان ۷۳ شهید روحانی تقدیم انقلاب کرده است

۱۳۹۵/۹/۲۱ تعداد بازدید: ۱۲۶
print

گلستان ۷۳ شهید روحانی تقدیم انقلاب کرده است

گلستان ۷۳ شهید روحانی تقدیم انقلاب کرده است
  حجت الاسلام جعفر رعایتی صبح یکشنبه در نخستین کنگره شهدای روحانی و طلبه استان گلستان که در گرگان برگزار شد، گفت: استان گلستان ۷۳ شهید روحانی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی و اسلام کرده و از این تعداد پنج شهید از اهل سنت استان هستند که چهار شهید آن متعلق به دوران دفاع مقدس و یک شهید متعلق به فاجعه مناست.

وی افزود: از ۶۸ شهید اهل تشیع یک شهید روحانی مدافع حرم است که در عراق به شهادت رسیده، دو شهید ترور شده اند و یک شهید مربوط به قیام پنج آذر گرگان است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان اظهار کرد: از سال ۸۹ کنگره شهدای روحانی در استان گلستان تشکیل شد و هر ساله مراسمی برای بزرگداشت این شهدا برگزار می شود.

حجت الاسلام رعایتی به بیان فعالیت هایی که در رابطه با شهدای روحانی انجام شده اشاره کرد و گفت: تهیه و تکمیل ۷۳ شهید روحانی استان گلستان، تکمیل بانک اطلاعاتی شهدای روحانی در نرم افزار عرشیان روحانی، چاپ ۶ عنوان کتاب مرتبط با نقش روحانیت در دفاع مقدس، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری جلسات متعدد با روحانیت  و... از جمله فعالیت هایی است که در این زمینه انجام شده است.

وی از تقدیم کتاب دیجیتال مجهز به قلم نوری به خانواده شهدا خبر داد و افزود: این قلم خاصیتی دارد که  زمانیکه جلوی عکس شهید گرفته می شود نام و مشخصات و اطلاعات مربوط به شهید را عنوان می کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا با بیان اینکه تعداد شهدای قشر روحانی چند برابر اقشار دیگر جامعه است، گفت: روحانیون همانطور که ایجاد انقلاب نقش داشتند در تداوم انقلاب هم نقش داشتند.

در ادامه تعدادی از علمای روحانی ضمن دعوت تاکید بر لزوم پیروی از ولایت فقیه و ادامه راه شهدا، به بیان خاطرات خود از دفاع مقدس پرداختند.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان