عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - Saturday 19 September 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

گلستان ۴۲ هزار رزمنده راهی دفاع مقدس کرد

۱۳۹۵/۹/۲۷ تعداد بازدید: ۲۷۲
print

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: گلستان در دوران دفاع مقدس ۴۲ هزار و ۲۴۰ رزمنده به لشگر ویژه ۲۵ کربلا فرستاد.

گلستان ۴۲ هزار رزمنده راهی دفاع مقدس کرد

رحمت الله صادقی صبح پنجشنبه در نخستین اجلاسیه ملی چهار هزار شهید گلستان که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در گرگان آغاز شد، اظهار کرد: شورای سیاست گذاری اجلاسیه موفق به جمع آوری آثار سه هزار و ۲۲۹ شهید شد که این حجم منابع برای ۱۰ سال آینده می تواند مواد اولیه یک اقدام فرهنگی بزرگ را تامین کند.
به گفته وی، گلستان در دوران دفاع مقدس ۴۲ هزار و ۲۴۰ رزمنده به لشگر ویژه ۲۵ کربلا فرستاده که از این تعداد چهار هزار نفر به افتخار شهادت نائل و بیش از ۱۳ هزار جانباز و حدود دو هزار آزاده شدند.
فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: ۱۱۷ کتاب در قالب مستند، شعر، خاطره و رمان منتشر شده که از این تعداد ۱۰ اثر با موضوع انقلاب، ۶ اثر با موضوع راهبردی دفاع مقدس و ۱۰۱ اثر درباره امیران، سرداران و رزمندگان بوده است.
سردار صادقی با اشاره به اقدامات پژوهشی اجلاسیه بیان کرد: ۴۲ طرح پژوهشی در راستای نشر ارزش های دفاع مقدس و ۶۶ پایان نامه دانشجویی تولید شد که از این تعداد ۲۶ عنوان مورد حمایت قرار گرفت.
وی با اشاره به برنامه های صدا و سیما گفت: در راستای اجلاسیه چهار هزار شهید استان، چهار هزار و ۳۱ برنامه تلویزیونی و ۹ هزار و ۳۵ دقیقه برنامه رادیویی تهیه شد.
وی ادامه داد: برای تکریم خانواده شهدا، طرح دیدار با خاواده چهار هزار شهید و ۵۰۰ جانباز ۷۰ استان از شهریور ماه در حال اجرا است.
فرمانده سپاه نینوا گلستان اضافه کرد: جشنواره ملی ایثار و شهادت، کرسی آزاد اندیشی، المپیاد ورزشی با عنوان شهدای حرم، تصویب زمین برای دهکده مقاومت، احداث یادمان شهدای گمنام، بوستان شهدای حرم، نصب تندیس فرماندهان ارشد استان در زادگاهشان بخشی از برنامه هایی است که اجرا شد.
وی برگزارش جشنواره فیلم کوتاه، کنگره شهدا اهل سنت، کنگره شهدا روحانی، کنگره شهدا کارمند، کرسی تلاوت نور، همایش اسوه های صبر، کنگره شهدا رزمنده را از دیگر برنامه های اجرا شده عنوان کرد و گفت: باید اعتراف کنیم حق شهدا و ایثارگران بیش از این ها است.

 
 
  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان