عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - Friday 10 July 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

کارکرد فرهنگی شهدا مورد توجه قرار گرفته است

۱۳۹۵/۸/۴ تعداد بازدید: ۱۳۷
print

کارکرد فرهنگی شهدا مورد توجه قرار گرفته است

کارکرد فرهنگی شهدا مورد توجه قرار گرفته است
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان، حجت الاسلام نور الله ولی نژاد با حضور در برنامه زنده شب های هیرکان در مرکز صداوسیمای استان با موضوع برنامه اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید استان  اظهار داشت:شهید ارزش و جایگاه بالایی دارد و در تاریخ جاودانه است.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه اظهار داشت:ما و تاریخ نیازمند شهدا هستیم  و شهدا مسیر و راه هدایت و رستگاری را به ما می آموزند.
 
دبیر کمیته فرهنگی اجلاسیه 4000 شهید گلستان  بیان کرد:فرهنگ شهید وشهادت به ما می اموزد که باید حامی محرومین بوده و کمک کار آنان باشیم.
 
وی افزود:شهدا نقش هدایت گری جامعه ما را به عهده داشته اند و با نثار خون خود به ما آموخته اند که باید در برابر استکار جهانی  امریکا و اسرائیل ایستادگی کنیم و آنان را دشمنان خود بدانیم.
 
 ولی نژاد اظهار داشت:به منظور هر چه بهتر برگزار کردن اجلاسیه 4000 شهید گلستان یادواره های شهدای دانش آموزی،محلی،قشری و صنفی در گلستان در حال برگزار است.
 
وی  در ادامه گفت: دیدار با خانواده شهدا در حال انجام است و برنامه ریزی شده است از خانواده شهدای گلستانی که در خارج از استان زندگی  می کنند دیدار و تجلیل صورت گیرد.
 
ولی نژاد بابیان اینکه دو فوق‌برنامه برای اربعین پیش‌بینی‌شده است، تصریح کرد: زائرانی که از گلستان به کربلای معلی مشرف می‌شوند حتماً نایب‌الزیاره یک شهید باشند و زائرانی که قصد دارند به شکل زمینی به کربلا بروند یک موکب در نوکنده برپا می‌شود و به آن‌ها بسته فرهنگی اهدا می‌شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: در دو روز آخر منتهی به اجلاسیه چهار هزار ختم قرآن به نیت چهار هزار شهید گلستان برگزار می‌شود و ۱۲۰ هزار نفر می‌توانند در این ختم قرآن شرکت کنند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در گفتگوی تلویزیونی از برگزاری  یادواره شهدای روحانی و یادواره شهدای مداح و شاعران آئینی خبر داد و افزود:یادواره شهدای روحانی در 25 آذر و یادواره شهدای مداح در 20آبان برگزار خواهد شد.
  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان