عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - Friday 10 July 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گلستان در گرگان

۱۳۹۵/۹/۲۱ تعداد بازدید: ۲۱۰
print

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گلستان در گرگان خبر داد

برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گلستان در گرگان
حجت الاسلام نور الله ولی نژاد در حاشیه سرکشی از محل برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گلستان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند " زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست" اظهار کرد: ما و تاریخ نیازمند شهدا هستیم و شهدا مسیر و راه هدایت و رستگاری را به ما می آموزند لذا وظیفه امروز ما این است که این فرهنگ را در جامعه رشد داده و زیبایی های این فرهنگ را برای جوانان ترسیم کنیم.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: شهدای انقلاب اسلامی سرمایه های ارزشمند، نماد اقتدار، ایثار و مجاهدت در راه خدا هستند که با فداکاری خود به انقلاب اسلامی ایران و مردم عزت و عظمت بخشیدند.
دبیر کمیته فرهنگی اجلاسیه 4000 هزار شهید گلستان در ادامه این گفتگو خبر داد:استان گلستان در روز پنج شنبه 25 آذر 95 در ساعت 8 صبح در محل نمایشگاه دائمی گرگان میزبان اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان است و این برنامه ادای دین نسبت به حضرت امام خمینی (ره)، شهدا و تعهد ما به مقام معظم رهبری است.
حجت الاسلام ولی نژاد با اشاره به اینکه تلاش های زیادی جهت با شکوه تر برگزار کردن این اجلاسیه صورت گرفته است،افزود:از مردم علاقمند به انقلاب و آرمان های شهدا می خواهم که خود را برای آن روز بزرگ آماده کرده و از این فرصت طلایی استفاده کنند و با حضور چشمگیر خود در این اجلاسیه از عطر و فضای معنوی محفل شهدا بهره ببرند.
وی اظهار داشت: به منظور هر چه بهتر برگزار کردن اجلاسیه 4000 شهید گلستان یادواره های شهدای دانش آموزی،محلی،قشری و صنفی در گلستان برگزارشده است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه گفت:در راستای برگزاری اجلاسیه 4000 شهید استان دیدار با خانواده شهدا نیز انجام شد و طی برنامه ریزی های انجام شده از خانواده شهدای گلستانی که درخارج از استان زندگی می کنند نیز دیدار و تجلیل صورت گرفت.
وی بیان کرد:در دو روز آخر منتهی به اجلاسیه چهار هزار ختم قرآن به نیت چهار هزار شهید گلستان در حال برگزاری است و ۱۲۰ هزار نفر می‌توانند در این ختم قرآن شرکت کنند.
  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان