عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ - Friday 10 July 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید گلستان مصداق بارز کار فرهنگی است

۱۳۹۵/۵/۲۸ تعداد بازدید: ۱۸۷
print

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژادگفت: جلاسیه ۴۰۰۰ شهید گلستان مصداق بارز کار فرهنگی است

  اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید گلستان مصداق بارز کار فرهنگی است
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد با تاکید بر اجرای خوب برنامه های فرهنکی اجلاسیه ۴هزارشهید گلستان گفت:در جهت با شکوه برگزار کردن این اجلاسیه برنامه ها باید سمت و سوی فرهنگی داشته باشد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار کرد:فرصت‌های زیادی در فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت نهفته است که باید به دنبال آن برویم و این اجلاسیه بهترین فرصت جهت ارایه کارکردهای فرهنگی شهدا است. 
 
وی در ادامه  بیان کرد:فرهنگ ایثار و شهادت آن‌قدر غنی است که اگر بتوانیم راه آن‌را پیدا کرده و برای جوانان مطرح کنیم، جوان ما آن راه را قبول می‌کند.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی استان افزود:هر چه بیشتر به فرهنگ ایثار و شهادت بپردازیم، تاثیر بیشتری به دنبال خواهد داشت، زیرا ایثار و شهادت پایانی ندارد.
نور الله ولی نژاد افزود:شهادت مرگی انتخاب شده است، مرگی که انسان به سوی آن می‌رود نه آنکه به سوی انسان بیاید و اهمیت و ارزش شهید و شهادت نیز از همین جا سرچشمه می‌گیرد.
 
این مقام استانی بیان کرد: در دنیای پرفتنه امروز که عصر انفجار اطلاعات نام گرفته است و در زمانه‌ای که مرزهای جغرافیایی، معنا و مفهوم پیشین خود را در ساختار جدیدی از معرفت و تحول مبنایی در حیات بشری، رفته رفته از دست می‌دهد و اقتدار ملی هر کشور در بعد فرهنگی آن جلوه و ظهور می‌یابد، پاسداری از ارزش‌های فرهنگی، رویکردی واقع‌بینانه و استراتژیک خواهد بود.
 
وی از مشعل پر فروغ فرهنگ شهادت به‌عنوان درخشان‌ترین و فروزان‌ترین ستاره آسمان فرهنگ رهایی یاد کرد و افزود:شهادت از برترین واژه های فرهنگ اسلامی و از مقدّس ترین مفاهیم معارف الهی است.
 
ولی نژاد در ادامه بیان داشت: شهادت اوج کمال انسان است، آنگاه که انسان تمام هستی خود را یکجا نثار معبود می‌کند و قطره وجودش به دریای بیکران هستی مطلق می پیوندد.
 
وی افزود:یکی از کارکرد های مهم شهدا فرهنگی است و شهدا برای حفظ فرهنگ دینی و اسلامی به شهادت رسیدند و وظیفه امروز ماست تا در اجلاسیه های شهدا ترویج کا رکردهای فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.
  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان