عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - Saturday 8 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

مردم در انتخابات حماسه ای استثنایی همچون 22 بهمن خلق خواهند کرد

۱۳۹۴/۱۲/۶ تعداد بازدید: ۱۴۳
print

استاندار گلستان در گفتگوی زنده تلویزیونی با سیمای مرکز استان، اظهار کرد: مردم سراسر استان در انتخابات هفتم اسفند ماه همچون 22 بهمن حماسه ای استثنایی و معجزه آسا خلق خواهند کرد.

 مردم در انتخابات حماسه ای استثنایی همچون 22 بهمن خلق خواهند کرد

 دکتر حسن صادقلو ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه (س)، انتخابات را مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی و مردم سالاری دینی دانست و تصریح کرد: این انتخابات نه تنها در عرصه ملی که در سطح منطقه و دنیا حائز اهمیت است و بر آینده کشور تاثیر بسزایی دارد.


وی با اشاره به مسیر انتخابات از آغاز تا به امروز، گفت: از دوم خرداد ماه سالجاری که فرآیند 18 مرحله ای انتخابات آغاز گردید تا به امروز 15 مرحله با همراهی مردم، رسانه ها و دست اندرکاران امر طی شده است و مجموعاً 30 هزار نفر کارگزار در عرصه های مختلف هیئت اجرایی، هیئت نظارت، نمایندگان فرماندار، بازرسان و عوامل انتظامی در صحنه جهت به ثمر رسیدن انتخابات هفتم اسفند در استان دخیل هستند.

استاندار گلستان با بیان اینکه 550 جلسه مختلف در راستای امر انتخابات و در سطح استانداری و فرمانداری ها برگزار شده، یادآور شد: 1332 شعبه اخذ رأی در استان ماموریت رای گیری از یک میلیون و 233 هزار و 500 نفر واجد رأی را بر عهده دارند.

وی افزود: از بین 304 نفری که برای کاندیداتوری نمایندگی مجلس نام نویسی کرده بودند، 109 نفر در 6 حوزه انتخابیه و 7 کرسی نمایندگی استان تایید شده اند و ما بقی یا رد صلاحیت شده و یا انصراف داده اند و همچنین در عرصه خبرگان نیز از بین 16 ثبت نام کننده ، 3 نفر تایید شده و برای دو کرسی استان رقابت می کنند و 13 نفر یا رد صلاحیت شده اند و یا انصراف داده اند.

دکتر صادقلو با بیان اینکه دست اندرکاران انتخابات به دنبال برگزاری انتخاباتی در طراز شخصیت مردم استان هستند، خاطر نشان کرد: انتخابات نه تنها امری حاکمیتی که مسئله ای قیامتی است و اقدامات تمامی هیات های اجرایی و نظارتی که با آرامش و عدالت مسیر اخلاقی انتخابات را دنبال کرده اند شایسته قدردانی است.

وی از تمامی مردم استان درخواست کرد فریضه رأی دادن را در نخستین ساعات هفتم اسفند به جا آورند و یادآور شد: 57 هزار و 969 نفر از رأی دهندگان در انتخابات امسال رأی اولی هستند که به نوعی بنیان گذاری حضور در عرصه سیاسی و تصمیم گیری را تجربه می کنند.

استاندار گلستان از تمامی نامزدهای انتخاباتی که بر اساس آموزه های فرهنگی و اسلامی اخلاق انتخاباتی را رعایت کردند تشکر کرد و افزود: خوشبختانه در تبلیغات نامزدها کمتر شاهد نفی دیگران و رفتارهای سلبی بودیم و بیشتر کاندیداها به دنبال اثبات خود بودند.

وی تصریح کرد: همچنین نامزدها از قول های انتخاباتی که به مفهوم کلک انتخاباتی است کمتر استفاده کردند و دلیل آنکه استان رنگین کمان اقوام مختلف است و همگرایی در آن از اهمیت بالایی برخوردار است کمتر از رنگ و بوی قومیت گرایی و شهری گرایی استفاده کردند.

دکتر صادقلو جایگاه بازرسان و نمایندگان فرمانداران را در رصد انتخاباتی مهم دانست و یادآورشد: مسئولیت امنیت انتخابات برعهده نیروی انتظامی است و دیگر دستگاه ها در کنار آنان فعالیت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: ستاد انتخابات استان در پی آن است که در فوری ترین زمان ممکن نتایج حماسه حضور را منتشر کند اما در برخی حوزه ها به دلیل گستردگی ممکن است قدری اعلام نتایج طولانی تر شود اما آنچه حائز اهمیت است تکمین تمامی نامزدها به نتایج انتخابات است چرا که رقابت از حیث انجام تکلیف برای همگان در نظام اسلامی اهمیت دارد وگرنه تمامی رقبا با هم رفاقت دارند.

دکتر صادقلو از همه مردمی که با شور انقلابی خود در انتخابات هفتم اسفند حضور می یابند و به ندای نظام اسلامی، حضرت امام(ره)، مقام معظم رهبری، شهدای گرانقدر و ریاست محترم جمهوری پاسخ مثبت می دهند تشکر کرد و افزود: یقیناً این حضور گسترده موجبات قوام و دوام نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم خواهند آورد.

 


 

  • - گردآوری: تبیان گلستان

مطالب مشابه

ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان