عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - Wednesday 12 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

حضور پر شور مردم ،از خلق حماسه دیگری خبر می دهد

۱۳۹۴/۱۲/۷ تعداد بازدید: ۱۱۳
print

استاندار گلستان با بسیار خوب ارزیابی کردن حضور مردم درشعب اخذ رای دراین استان، اظهار داشت: این حضور نشان از خلق حماسه و معجزه ای دیگر توسط مردم وفادار به انقلاب است.

حضور پر شور مردم ،از خلق حماسه دیگری خبر می دهد
 
حسن صادقلو بعداز ظهر جمعه درحاشیه بازدید ازشعبه شماره یک اخذ رای درشهرستان گنبدکاووس به خبرنگاران گفت: شعور انتخاباتی مردم که با شور آنان همراه شده به فضل الهی حماسه ای دیگر را در تاریخ زرین ملت ایران و نیز مردم گلستان رقم می زند.
وی با قدردانی ازحضور کم نظیر مردم گلستان در شعب اخذ رای افزود: حضور مردم از ساعات اولیه رای گیری به اندازه ای بود که صف هایی در مقابل شعب اخذ رای ایجاد شده است و این حضور همچنان ادامه دارد.
صادقلو اضافه کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات و نتایج آن در روابط بین المللی، اقتصادی و سیاسی ایران با دیگر کشورهای جهان و نیز در افزایش عزت و اقتدار ملی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. 
وی عمل به توصیه های رهبری انقلاب و تاکیدات ایشان مبنی بر اهمیت انتخابات و نیز رعایت اخلاق انتخاباتی و اصل بی طرفی از سوی عوامل برگزاری انتخابات را از عوامل مهم درحضور پرشور مردم ایران و استان گلستان در شعب اخذ رای برشمرد.
استاندار گلستان با قدردانی ازعوامل برگزاری انتخابات، اعم از هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی، خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات، تراز شخصیتی ملت با فرهنگ و تمدن ایران را در بین دیگر ملت های جهان بسیار بالاتر می برد.
وی از افرادی که تاکنون موفق به حضور درشعب اخذ رای نشدند، خواست تا درساعات باقی مانده به صندوق های اخذ رای مراجعه کنند تا با ازدحام شلوغی در ساعات پایانی مواجه نشوند.
استاندار گلستان همچنین خطاب به نامزدهایی که به عنوان منتخب مردم انتخاب می شوند، گفت: رسالت شما در پاسخگو به اعتماد مردم بسیار سنگین است. 
در این بازدید اعضای شورای تامین استان گلستان، استاندار را همراهی می کردند و این هیات بازدید از شعب اخذ رای در مناطق مختلف استان را در دستور کار دارد
  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان