عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - Wednesday 12 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

تاکید ستاد انتخابات کشور در قانون تبلیغات انتخاباتی

۱۳۹۴/۱۲/۳ تعداد بازدید: ۱۱۰
print

ستاد انتخابات کشور بر توجه دقیق به مفاد فصل ششم قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در خصوص چارچوب های لازم الاجرا در جریان تبلیغات انتخاباتی تاکید می نماید.

                                                                              بسم الله الرحمن الرحیم
                                                                        اطلاعیه شماره 10 ستاد انتخابات کشور
اکنون که با تأییدات الهی و تلاش دست اندرکاران و مشارکت اقشار مختلف ملت و جریان های سیاسی کشور، روند برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با متانت به پیش می رود و در حالیکه در آغاز دوره یک هفته ای تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم، ستاد انتخابات کشور ضمن سپاسگزاری از قانون مداری قاطبه نامزدهای محترم انتخابات و هواداران ایشان و همچنین اصحاب محترم رسانه های عمومی تا این مرحله از انتخابات، بر توجه دقیق به مفاد فصل ششم قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، فصل چهارم آئین نامه اجرائی همین قانون و سایر قوانین مرتبط با انتخابات در جریان تبلیغات انتخاباتی تاکید می نماید.
هرچند رصد روند فعالیت های نامزدها و رسانه ها تا کنون مؤید عملکرد مجموعاً قابل دفاع همه عوامل مؤثر در این عرصه بوده است، لکن انتشار اخبار برخی اظهارات و موضع گیری های منتسب به تعدادِ محدودی از نامزدها در مناطق مختلف کشور طی روزهای اخیر، ضرورت یادآوری چارچوب ها و موازین قانونی در این عرصه و پیش گیری از بروز مسائل غیر اخلاقی و غیر قانونی ورعایت اصل بی طرفی را گوشزد می نماید.
بر این اساس، ضمن درخواست از همه نامزدهای محترم و هواداران شریف ایشان برای رعایت اصول اخلاقی، انسانی و قواعد قانونی تبلیغات و عدم هرگونه اقدام تخریبی علیه سایر نامزدها و هوادارانشان، از همه رسانه های چاپی و غیر چاپی درخواست می شود، ضمن ایفای رسالت خود در جلب مشارکت حداکثری مردم شریف ایران اسلامی و همراهی در مسیر تحقق رقابت های قانونمند انتخاباتی، نسبت به اجرای مسئولیت قانونی خود از جمله مفاد مصرّح در مواد 57، 59 و 64 قانون انتخابات و سایر مقررات قانونی اهتمام فرمایند.
در راستای تحقق مسؤولیت های قانونی یادشده، نامزدهای محترم انتخابات مجلس شورای اسلامی و اصحاب شریف رسانه، در موارد ابهام نسبت به رویه های قانونی تبلیغات، موارد را از طریق فرمانداریهای مراکز حوزه های انتخابیه یا سامانه پاسخگویی به سوالات حقوقی نامزدهای انتخابات اسفند 94 (قابل دسترسی در پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به آدرسwww.moi.ir ) رفع ابهام و پس از اطمینان نسبت به رعایت حدود قانونی مبادرت به اقدام نمایند.
                                                                                                 ستاد انتخابات کشور
 

  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان