عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - Saturday 8 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

بیانیه شورای هیات های مذهبی کشور به مناسبت انتخابات

۱۳۹۴/۱۲/۷ تعداد بازدید: ۱۰۵
print

شورای هیات های مذهبی کشور در آستانه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در بیانیه ای مردم را به حضور در این انتخابات دعوت کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی در این بیانیه آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم 
هفتم اسفندماه در آستانه نوروز و در بهار سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی، بار دیگر مردم و کشور در معرض آزمونی دیگر و انتخابی سرنوشت ساز برای تجدید پیمان با آرمان های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و لبیک مجدد به فرمان مقام معظم رهبری در ادامه حماسه ملی - سیاسی قرار گرفته اند.
ملت شریف ما باید بکوشد وکلایی را به مجلس بفرستند که در اندیشه ی گسترش اسلام عزیز و احیای ارزش ها و احکام الهی و ترویج افکار ناب امام خمینی (قدس سره) باشند و خدمت خالصانه به مردم و تلاش برای عزت و آبادانی ایران اسلامی را سرلوحه ی کار خویش قرار دهند. از این رو در شناخت و انتخاب اصلح شاخص هایی چون تدین، تعهد، دلسوزی، استکبار ستیزی توجه و تعهد و التزام به هدایت ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری، مردم داری، امانتداری، صداقت، تخصص و. .. از اهمیت بسزایی برخوردار است. 
حضور پرشور و حماسی آحاد مختلف مردم به‌ویژه هیات های مذهبی به‌عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی برای تعیین سرنوشت خود در پای صندوق‌های رای تجلی یاس و نا امیدی دشمنان و قدرت و اتحاد و اراده وصف ناپذیر ملتی بزرگ است که همواره پاسدار میراث جاودان امام راحل عظیم الشان و شهدای والامقام انقلاب اسلامی بوده اند و لبیک گویان در پرتو زعامت حکیمانه رهبری معظم انقلاب بسوی افتخار و اقتدار در حال حرکت هستند.
شورای هیات های مذهبی کل کشور به‌عنوان نماینده بیش از ۹۱ هزار هیات مذهبی در سراسر ایران اسلامی از آحاد مختلف مردم در کشور به‌ویژه هیات های مذهبی دعوت می‌کند که همچون روزهای بزرگ تاریخ سرنوشت ساز انقلاب با حضور پرشور و حماسی در پای صندوق‌های رأی با انتخاب نمایندگان اصلح در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، بار دیگر عزت و سربلندی ایران اسلامی را به نمایش بگذارند و به ندای مولا و مقتدای خویش حضرت امام خامنه‌ای لبیک بگویند.
باشد که با شرکت پرشور در این انتخابات موجبات رضایت حضرت ولی عصر «ارواحنا لتراب مقدمه الفداء» را فراهم نمائیم.
دبیرخانه شورای هیات های مذهبی کل کشور

  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان