عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - Tuesday 4 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

بازدید استاندار گلستان از روند برگزاری انتخابات در مراوه تپه

۱۳۹۴/۱۲/۷ تعداد بازدید: ۱۳۲
print

امروز 7 اسفند 94 همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی استاندار گلستان با حضور در مراوه تپه از نحوه برگزاری انتخابات در این شهرستان بازدید کرد .

 بازدید استاندار گلستان از روند برگزاری انتخابات در مراوه تپه
 
 
دکتر صادقلو در دیدار با اعضای ستاد انتخابات شهرستان مراوه تپه اظهار داشت : همانگونه که مقام معظم رهبری اعلام فرمودند امروز روز عید است و این عید را به ملت بزرگ ایران تبریک می گوییم .
 
ایشان افزودند : خداوند منان را بسیار شاکریم که به ملتی بصیر و آگاه خدمت می کنیم که با یک اشاره به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته در صحنه های مختلف از جمله انتخابات حضور می یابند .
 
استاندار گلستان قصد حضور خود در شهرستان مراوه تپه را قدردانی از زحمات تلاشگران در عرصه انتخابات عنوان کرد و اذعان داشت : این انتخابات به مانند راهپیمایی 22 بهمن نافذ در زمان است و در سرنوشت نسل ها اثر پایدار دارد و مهمتر از اینکه یک امر حکومتی باشد یک امر اُخروی است .
 
  دکتر صادقلو از تمامی عوامل اجرایی ، بازرسین که برای خدا کار می کنند تقدیر کرد و گفت : با سعه صدر و با درایت عمل کرده و آنچه مرّ قانون است را در صحنه انتخابات جاری کنید .
 
وی افزود : آنطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند عوامل اجرایی باید کاملاً بی طرفانه عمل کرده و با تمامی کاندیداها رفتار عادلانه داشته باشند .
 
استاندار گلستان با اشاره به بافت شهرستان و سیّار بودن اکثر صندوق ها اظهار داشت : نمایندگان فرماندار در مدیریت صندوق ها حساس باشند و مخصوصاً در اخذ رأی تا آخرین نفر رأی گرفته شود و وظیفه همه عوامل است که انتخابات را دقیقاً رصد کنند .
 
وی خاطر نشان کرد : در حوزه اجرایی انتخابات ، فرماندار در رأس کارهاست و همه عوامل باید با فرماندار هماهنگ باشند .
 
در ابتدای جلسه نیز تاجی ، فرماندار با قدردانی از حضور استاندار محترم در شهرستان مراوه تپه از زحمات و تلاشهای هیئت های نظارت ، بازرسی و اجرایی و همچنین مسئولین کمیته ها و اعضای ستاد انتخابات تقدیر و تشکر کرد و گفت : بعد از ابلاغ وزارت کشور تمامی کمیته ها و هیئت ها تشکیل شده و تاکنون نیز هیچگونه خللی در روند برگزرای انتخابات شهرستان پیش نیامده است .
 
رئیس ستاد انتخابات شهرستان مراوه تپه اظهار داشت : آنگونه که شاهدان و بازرسان گزارش کرده اند و با توجه به حضور حداکثری ان شاا... شاهد حضور بی سابقه مردم در پای صندوق های رأی خواهیم بود .
 
بعد از جلسه استاندار به همراه مسئولین استانی و شهرستانی از شعبه های شماره یک ویژه برادردان و شعبه شماره 2 ویژه خواهران شهر مراوه تپه بازدید کرد .
 
  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان