عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - Thursday 6 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

اعلام نتایج رسمی انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گلستان

۱۳۹۴/۱۲/۹ تعداد بازدید: ۲۳۶
print

از سوی رئیس ستاد انتخابات استان، نتایج رسمی انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در استان گلستان اعلام شد.

اعلام نتایج رسمی انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گلستان


"علی اصغر طهماسبی" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان نتیجه انتخابات را به شرح ذیل عنوان کرد:

در انتخابات مجلس خبرگان رهبری آیت الله سید کاظم نورمفیدی با کسب 514 هزار و 572و آیت الله سید عبدالهادی حسینی شاهرودی با کسب 394 هزار و 920 رأی به عنوان دو نماینده استان گلستان، در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزیده شدند.

در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا از مجموع 256 هزار و 144 آراء مأخوذه آقایان عبدالغفور امان زاده با کسب 47 هزار و 894 رأی، نورمحمد تربتی نژاد با 47 هزار و 467 رأی، نبی هزار جریبی با 45 هزار و 904 رأی و سید علی طاهری با کسب 42 هزار و 828 رأی باید برای کسب دو کرسی حوزه گرگان و آ ق قلا در مجلس شورای اسلامی، به رقابت در مرحله دوم انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی بپردازند.

در حوزه انتخابیه علی آباد از مجموع 85 هزار و 476 آراء مأخوذه آقای اسدالله قره خانی آلوستانی با کسب 44 هزار و 547 رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر از مجموع 100 هزار و 248 آراء مأخوذه آقای علی رضا ابراهیمی با کسب 27 هزار و 83 رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

در حوزه انتخابیه گنبدکاووس از مجموع 162 هزار و 246 آراء مأخوذه آقای قرجه طیار با کسب 50 هزار و 822 رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان از مجموع 131 هزار و 682 آراء مأخوذه آقایان رامین نورقلی پور با کسب 32 هزار و 565 رأی و رحمت الله جلالی با کسب 24 هزار و 733 رأی به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه از مجموع 169 هزار و 64 آراء مأخوذه آقایان شهرام کوسه غراوی با کسب 41 هزار و 274 رأی و سید نجیب حسینی با کسب 38 هزار و 736 رأی به مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

 

  • - گردآوری: تبیان گلستان
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان