عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - Saturday 8 August 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

انواع بیماری های پا را چطور درمان کنیم

۱۳۹۵/۸/۱۵ تعداد بازدید: ۱۲۷
print

بیماری های پا ، بیماری قارچی ناخن پا بیماری های پا شامل مشکلات ناخن ، عفونت قارچی پاها ، میخچه ، پینه و خشکی پوست پا و.. جزو مشکلاتی هستند که به دلیل کمبود فاکتورهایی در بدن ایجاد می شوند و بایستی به سرعت درمان شوند.

 انواع بیماری های پا را چطور درمان کنیم
علل انواع بیماری های پا و راه درمان
 
 انواع بیماری های پا در ناحیه کف و پاشنه یا انگشتان به دلیل عادات نادرست مراقبت های بهداشتی و.. از پا بروز می کنند که اگر به موقع درمان نشوند می توانند عواقب و عوارض خطرناکی را برای سلامتی بدن به همراه داشته باشند.
 
علت و درمان بیماری های پای ورزشکار
 
نوعی بیماری قارچی است که باعث خارش، سوزش و قرمزی پوست می شود. این بیماری که بیشتر در مردان جوان و میانسال دیده می شود و نوجوانان کمتر آن را تجربه می کنند، ممکن است به ترک خوردگی پوست تان منجر شود. از آنجا که میکروب ها از راه ترک خوردگی وارد بدن می شوند و عفونت را وارد بدنی که پوستش ترک خورده می کنند، سلامت پای فردی که به دیابت دچار شده، می تواند او را با مشکلی جدی روبه رو کند. درصورتی که شما هم به این بیماری دچار شده اید، برای درمان آن باید سراغ قرص های خوراکی یا پمادهای موضعی بروید که قارچ ها را از بین می برند. دقت کنید داروها را به طور کامل روی ترک خوردگی ها بمالید.
 
بیماری عفونت قارچی ناخن ها
 
ناخن های بیمار ممکن است تغییر رنگ دهند و به رنگ زرد مایل به قهوه ای درآیند یا مات شوند. این ناخن های دچار عفونت، ضخامت کمتری دارند تا جایی که ممکن است لایه لایه شوند و از قسمت های دیگر ناخن جدا شوند. فرورفتگی ناخن هم می تواند نشانه واضحی از بیماری ناخن ها باشد و دیابتی ها را بیشتر از افراد دیگر مبتلا کند. محیط های تاریک ، نمور و گرم می توانند محیط مناسبی برای رشد قارچ ها باشند. اگر دیابت دارید و با مشورت پزشک تان تصمیم تان را برای کاشت ناخن گرفته اید، باید حواس تان بیشتر به ناخن های تان باشد و با کوچک ترین تغییری نسبت به درمان و برداشتن آنها اقدام کنید. 
 
هرگونه شکستگی و آسیبی که به ناخن ها وارد شود ممکن است شما را در معرض عفونت های جدی قرار دهد. در هر داروخانه ای داروهای ضد قارچ وجود دارد اما واقعیت این است که درمان ناخن های بیمار کار ساده ای نیست و تنها تعداد کمی از داروها هستند که می توانند شما را از شر این قارچ ها نجات دهند. قرص های خوراکی هم برای درمان ناخن ها تجویز نمی شوند و اگر ناخن های تان دچار عفونت قارچی شده اند، باید منتظر بمانید تا با درمان موضعی اوضاع بهتر شود. اگر با مصرف مداوم داروها حال ناخن تان خوب نشد، درنهایت پزشک بافت عفونی را از انگشت تان جدا می کند.

 

  • - گردآوری: تبیان گلستان
  • - منبع: تبیان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان