عضويت ورود
نام کاربری: رمز عبور:
Tebyan Islamic Propagation Office in Golestan
مقام معظم رهبری
 آرشيو اخبار:
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - Sunday 20 September 2020
مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

لینک های تصویری

نشریه ایتالیایی لحظه یک دگرگونی فرا رسیده؛ ایران و آمریکا به یک توافق نزدیک می‌شوند

۱۳۹۳/۸/۲۸ تعداد بازدید: ۲۵۱
print

شریه تحلیلی فورمیکه در ایتالیا با اشاره به نزدیک شدن تاریخ ضرب‌الاجل تعیین شده برای رسیدن به توافق هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ نوشت: پس از یک سال مذاکرات فشرده، اکنون لحظه یک دگرگونی فرا رسیده است.

نشریه ایتالیایی لحظه یک دگرگونی فرا رسیده؛ ایران و آمریکا به یک توافق نزدیک می‌شوند

این نشریه آنلاین ایتالیایی روز سه شنبه نوشت: ایران و آمریکا به یک توافق درمذاکرات هسته ای در وین نردیک می‌شوند و توافق احتمالی تهران و گروه ۱+۵ می‌تواند بالاخره روابط جمهوری اسلامی و غرب را عادی کند.

در این گزارش آمده است: پس از یک سال مذاکرات شدید، لحظه دگرگونی فرارسیده است و دیپلمات‌های فعال در این مذاکرات تا روز ۲۴ نوامبر یعنی هفت روز فرصت دارند تصمیم در خصوص مواضعشان را اعلام کنند.

این نشریه ایتالیایی نوشت: به عقیده روزنامه انگلیسی گاردین، ۹۵ درصد کار دیپلمات‌ها با موضوعات توان غنی‌سازی اورانیوم ایران در سال‌های آتی و روش‌های مربوط به لغو تحریم‌های غرب انجام شده و منتظر تصمیمات سیاسی است.

فورمیکه افزود: به عقیده جان کری وزیر خارجه آمریکا فرصت کنونی بهترین زمان برای حل مساله به طور صلح‌آمیز است و شکست در مذاکرات می‌تواند معرف یک تهدید برای جهان باشد.

عباس عراقچی مذاکراه کننده ایرانی نیز اظهار کرد که عادی‌سازی روابط میان ایران و غرب می‌تواند منجر به همکاری تهران با واشنگتن در سوریه و عراق شود.

نشریه اینترنتزیوناله ایتالیا نیز نوشت: در وین هفته بسیار مهمی آغاز شده است. امروز مذاکرات میان ایران و گروه ۱+۵ به آخرین دور گفت‌وگوها در باره برنامه هسته‌ای رسیده است که می‌بایست تا روز دوشنبه آینده به توافق نهایی برسند.

در ادامه این گزارش آمده است: ناظران خوشبین عقیده دارند که تاکنون چنین فرصت مناسبی پیش نیامده بود و رسیدن به یک توافق نهایی به نفع همه است و اینکه توافق هسته‌ای می‌تواند درها را برای حل سایر بحران‌ها باز کند.

در این زمینه هفت نفر از سیاستمداران اروپایی از جمله اما بونینو وزیر خارجه پیشین ایتالیا از مذاکره کنندگان دعوت کرد تا وقت را غنیمت شمرده و دیگر رسیدن به توافق نهایی را به تعویق نیاندازند.

  • - گردآوری: تبیان گلستان
  • - منبع: ایرنا
نظرات

 نام:
 *نظر:
ملاقات عمومی مدیر کل

ملاقات عمومی با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان

هرهفته روزهای سه شنبه


ارتباط مستقیم با مدیر کل
از طریق پورتال

 

کنگره شعر اهل بیت (ع...

برگزاری کنگره شعر اهل بیت (ع) در گلستان

 

مسابقه ویژه

برای شرکت در مسابقه

جشنواره قرآنی آوا ها و

نغمه های قرآنی 

از دکمه زیر استفاده کنید 

 

 

برای شرکت در مسابقه

مهمانی لاله ها

از دکمه زیر استفاده کنید

 

 

 

                                                                         برای شرکت در مسابقه

مسابقه حضرت امام خمینی(ره)

از دکمه زیر استفاده کنید 

  

 

برندگان مسابقه 30 روز رمضان